Aukce - dávné časy - leden 2026

Royal dux Porcelánová soška tanečník Royal DUX

(24422)

Porcelánová plastika tanečník v kobaltovém provedení se zlatými detaily. Značeno ,,Royal Dux". Soška je vysoká 23cm na podstavci o šířce 9cm. Nepoškozená.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Opletalova 1013/59, Praha, 110 00

Vyvolávací cena

500 Kč