Aukce - dávné časy - leden 2026

Royal dux Porcelánová soška pávi Royal Dux

(24449)

Krásná malovaná porcelánová soška ,,pávi", Značeno Royal dux. Rozměry 11,5 x 9 x 9cm. Nepoškozeno.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Opletalova 1013/59, Praha, 110 00

Vyvolávací cena

800 Kč