Aukce - dávné časy - leden 2026

Horní Slavkov Porcelánová soška berana - Slavkov

(24451)

Porcelánová plastika bílý beran. Značeno Slavkov, Rozměry 19 x 14 x 10cm. Poškozen roh, viz foto.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Opletalova 1013/59, Praha, 110 00

Vyvolávací cena

2 000 Kč