Žena s ovocem

(23045)

Krásný obraz s námětem portrétu ženy, která v ruce drží mísu s ovocem. Na tmavém pozadí vyniká portrét mladé ženy, vlasy i oči má tmavého odstínu a tak na obraze září především její světlá pleť. Autor pracuje s velkou jemností při vytváření ploch, všechny jsou dokonale hladké, také nešetří s drobnými detaily. Ovoce a mísa ozvláštňují obraz sytou, modrou barvou. Olej na plátně, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 66 x 82 cm, rozměry díla 66 x 52 cm. Nesignováno. Zezadu je obraz poškozen, viz foto.

Vyvolávací cena

3 500 Kč