Zasněžená loďka

(24346)

Obraz s námětem zasněžené krajiny s rybníkem s ukotvenou loďkou u břehu. Poklidný námět je převážně tvořený bílou barvou, sněhová pokrývka zahaluje krajinu do poetického ticha. Jediným dynamickým prvkem se stává hladina vody, na které vítr vytváří jemné vlnky. Kombinovaná technika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 58 x 41 cm, rozměr díla 52 x 35 cm. Signováno vpravo dole ???.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč