Zadumání - Šíma

(21101)

Povedená realistická kresba muže z profilu. Umělec se soustředí na detailní realistické zachycení podobizny, velmi citlivě vytváří detaily ve tváři a výraz muže, který působí zadumaně. Oblek vytváří pouhým náznakem linek. Kresba na šedém papíře zarámováno pod sklem, rozměry s rámem 50 x 36 cm, rozměry díla 24 x 20 cm. Signováno vpravo dole "Šíma".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

3 500 Kč