(24348)
Pěkná malba od Jaroslava Votruby s námětem portrétu ženy, která má široký úsměv na tváři. Mladá žena je spoře oděna, stojí v pozici s rukama v boku, sebevědomě pózuje malíři. Ženu zdobí půvabné tmavé lokny a hluboké, hnědé oči. Olej na sololitu, rozměry s rámem 51 x 45 cm, rozměry díla 39 x 32 cm. Signováno vpravo dole "J. Votruba".
Vyvolávací cena
500 Kč