(23960)
Krásná, roztomilá grafika opravdu drobného formátu s jednoduchým námětem. Umělec vytváří pár tahy postavu, která má rozpřažené ruce, jako by se chystala k objetí. Lze tušit, ze kruh před ním značí slunce, a tak je za osobou dlouhý, tmavý stín. Grafika je kolorovaná modrým odstínem. Suchá jehla na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 24,5 x 18,5 cm, rozměry díla 5 x 5 cm. Signováno vpravo dole ?, výtisk 33/50.
Vyvolávací cena
500 Kč