Vesnický výjev

(24389)

Pěkná grafika s lidovým námětem dvojice, která vede krávu. Grafika má příjemnou stylizaci, je provedena ve velmi jednoduchých linkách, které jsou místy rozpité. Námět má lidovou atmosféru, autor vybírá typický výjev z vesnického života. Grafika na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 48 x 35 cm, rozměry díla 29 x 15 cm. Signováno vpravo dole "M. Drápal".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč