Truck H. A. Hrabě von ?

(21006)

Portrétní malba od autora Trucka. Malba je klasická námětem i způsobem zpracování, umělec  zachycuje muže s přísným výrazem ve tváři, který je formálně oblečený, jedná se o urozeného pána. Autor se snaží vystihnout charakter portrétovaného a zůstává věrný realitě. Olej na sololitu, rozměry s rámem 70 x 60 cm, bez rámu 41 x 52 cm. Signováno vlevo dole "A. H. Truck", uprostřed rámu je autorský štítek.

Vyvolávací cena

5 000 Kč