(24388)
Pěkná malba s motivem fragmentu krajiny. Vysoké topoly lemují břeh řeky, umělec používá kratší tahy štetce, které klade hned vedle sebe. Vzniká tak hutná malba, která je kontrastní, umělec skvěle vystihuje světlo a jeho odraz na vodní hladině. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 50 x 36 cm, rozměry díla 46 x 31 cm. Malba má patrnou krakelaci na povrchu. Vpravo dole signováno s věnováním "MUDr. Klírovi J. Suk 1951".
Vyvolávací cena
500 Kč