Thiemann Carl Mostecká věž

(24351)

Grafika od autora Carla Thiemanna. Námětem se stala jedna z dominant historického cestra Prahy, mostecká věž. Grafická technika nedovoluje umělci vytvářet precizní detaily, jedná se o hrubší linku charakteristickou pro dřevoryt, za pomocí které tvoří kontrastní grafiku. V místech oblohy je grafika jemně kolorovaná do modrého odstínu. Dřevoryt na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 35 cm, rozměry díla 30 x 24,5 cm. Signováno vpravo dole "C. Thiemann".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

300 Kč