(24349)
Příjemná malba od autora Karla Svolinského. Na papíře pomocí akvarelu vytváří něžná kvítka, vše ladí do pastelových odstínů. Obraz působí jako ilustrace k dětské knize, svou lehkostí a jednoduchostí zvoleného námětu, i příjemným zpracováním s lehkou stylizací. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 42 cm, rozměry díla 21 x 19,5 cm. Signováno dole uprostřed "K. Svolinský".
Vyvolávací cena
1 000 Kč