Svolinský Karel Luční kvítí

(24349)

Příjemná malba od autora Karla Svolinského. Na papíře pomocí akvarelu vytváří něžná kvítka, vše ladí do pastelových odstínů. Obraz působí jako ilustrace k dětské knize, svou lehkostí a jednoduchostí zvoleného námětu, i příjemným zpracováním s lehkou stylizací. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 43 x 42 cm, rozměry díla 21 x 19,5 cm. Signováno dole uprostřed "K. Svolinský".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč