Stařec

(24385)

Skvělá malba s námětem portrétu starce. Muž sedí nejspíš v hospodě, před sebou má pohárek a prázdnou láhev a ve tváři má velmi spokojený výraz. Malba je příjemná, umělec pečlivě vytváří plochy, které usměrňuje linkami. Nakonec přidává bílé detaily v podobě odlesků. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 54 x 41 cm, rozměry díla 43 x 30 cm. Signováno vlevo dole "?".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč