Škarohlíd Jaroslav Vlny

(24523)

Příjemné dílo od umělce Škarohlída abstraktního charakteru. Umělec vytváří vlnitou strukturu za pomoci silného nánosu, kterou překývá modrou barvou. Kompozice vzniká z barevných ploch různé intenzity, místy je příjemná patina na povrchu. Kombinovaná technika na kartonu, rámováno, rozměry s rámem 46 x 41 cm, rozměry díla 37 x 32 cm. Nesignováno.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

300 Kč