Škarohlíd Jaroslav Snová rostlina

(24511)

Dílo od umělce Jaroslava Škarohlída s námětem květiny. Autor vytváří rostlinu, která působí jako několik druhů najednou, v pozadí se rozprostírají dlouhé liány a v popředí vidíme květ, který působí jako orchidej. Umělec vytváří prostřednictvím techniky litografie jemnou kresbu ve stupních šedi, stínované plochy listů doplňuje o ostré detaily linkou. Litografie na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 51 x 39 cm, rozměry díla 32 x 25 cm. Signováno vpravo dole "Škarohlíd J."

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

300 Kč