(24522)
Zajímavé dílo od umělce Škarohlída s názvem Podzimní zahrady. Autor zajímavě přistupuje k formální stránce díla, místy vytváří silný reliéf, jinde vrství velké nánosy barvy, hnědá plocha působí jako skutečná zemina. Dílo jako by bylo průřezem zahradou. Olej na plátně, rozměry s rámem 47 x 44 cm, rozměry díla 27 x 24 cm. Signováno zezadu - "Škarohlíd, olej, 2003".
Vyvolávací cena
2 000 Kč