Škarohlíd Jaroslav Podzimní zahrady

(24522)

Zajímavé dílo od umělce Škarohlída s názvem Podzimní zahrady. Autor zajímavě přistupuje k formální stránce díla, místy vytváří silný reliéf, jinde vrství velké nánosy barvy, hnědá plocha působí jako skutečná zemina. Dílo jako by bylo průřezem zahradou. Olej na plátně, rozměry s rámem 47 x 44 cm, rozměry díla 27 x 24 cm. Signováno zezadu - "Škarohlíd, olej, 2003".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 000 Kč