Škarohlíd Jaroslav Florální symbolika

(24525)

Malba od Jaroslava Škarohlída s námětem symbolů, které odkazují k florálnímu tvarosloví. Umělec vytahuje tvary a fragmenty přírody, ze kterých v díle vytváří znaky. Ty používá repetetivně a vytváří symetrickou kompozici, to vše na skvrnitém pozadí. Kombinovaná technika na kartonu?, rámováno, rozměry s rámem 60 x 60 cm, rozměry díla 50 x 50 cm. Signováno zezadu "Škarohlíd 2006".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 500 Kč