(24525)
Malba od Jaroslava Škarohlída s námětem symbolů, které odkazují k florálnímu tvarosloví. Umělec vytahuje tvary a fragmenty přírody, ze kterých v díle vytváří znaky. Ty používá repetetivně a vytváří symetrickou kompozici, to vše na skvrnitém pozadí. Kombinovaná technika na kartonu?, rámováno, rozměry s rámem 60 x 60 cm, rozměry díla 50 x 50 cm. Signováno zezadu "Škarohlíd 2006".
Vyvolávací cena
2 500 Kč