Škarohlíd Jaroslav Flóra noci

(24502)

Zajímavé dílo od autora Jaroslava Škarohlída s florálním námětem. Motiv rostliny působí silně metafotricky, umělec vytváří jemnou, něžnou kresbu a tím posiluje poetický nádech obrazu. Tělo rostliny šplhá až do nebe, které pokryla temná noc. Litografie na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 52 x 40 cm, rozměry díla 32 x 25 cm. Signováno vpravo dole "Škarohlíd J."

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

300 Kč