(24027)
Malba se zimním motivem od autora Karla Jana Sigmunda. Autorův rukopis má podobu neostrých linek, ploch a skvrn, do obrazu se snaží vnést celkovou atmosféru a podobu místa v konrétním období. V této zasněžené krajině se tyčí stromy a pár domků, dvojice prohází zimní krajinou. Olej na kartonu, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 83 x 68 cm, rozměry díla 65 x 50 cm. Signováno v pravém dolním rohu "K. J. Sigmund". Kousek skla je v levém rohu uštípnutý.
Vyvolávací cena
4 000 Kč