(24406)
Pěkné dílko s námětem interiéru, ve kterém sedí muž a v ruce drží džbán. Umělec vytváří spodní vrstvu obrazu za pomocí náčtru tužkou, který usměrňuje akvarelovými plochami. Nezaobýrá se detailním promalováním jednotlivých motivů, s přesností však vystihuje námět, který působí příjemně. Akvarel a tužka na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 36 x 31 cm, rozměry díla 30 x 25 cm. Signováno vpravo dole "F. Řehořek 20/6 75".
Vyvolávací cena
1 500 Kč