Prüll Emanuel Stařena před chalupou

(24386)

Pěkný obraz od autora Emanuela Prülla. Námětem se mu stává figura staré ženy, která sedí v poklidu před domem a na tváři má spokojený úsměv. Umělec vytváří malbu za pomocí silných tahů, sahá po tmavých tónech a jednotlivé plochy mírně stínuje. Výrazným prvkem je černá linka, která definuje všechny obrysy. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 66 x 42 cm, rozměry díla 56 x 31 cm. Signováno vlevo dole "Prüll".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

600 Kč