(12578)
Obraz zachycující přírodu a náchodský zámek. Olej na kartonu o rozměrech malby 61 x 44 cm, včetně rámu 81 x 64 cm. Signováno E. Tylš. Malba ok, rám lehké praskliny.
Vyvolávací cena