(24390)
Drobná malba abstraktního charakteru zahalená do temných tónů, kterými pronikají zářivě žluté a oranžové tahy štětce. Umělec vytváří jakýsi rám uvnitř obrazu, temnotu, kterou prostupují sytě žluté paprsky. V pravém dolním rohu vytváří jemnější malbu stromu, čímž nanačuje krajinu. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 28 x 28 cm, rozměry díla 27 x 27 cm. Signatura nečitelná.
Vyvolávací cena
500 Kč