Paprsky v krajině

(24390)

Drobná malba abstraktního charakteru zahalená do temných tónů, kterými pronikají zářivě žluté a oranžové tahy štětce. Umělec vytváří jakýsi rám uvnitř obrazu, temnotu, kterou prostupují sytě žluté paprsky. V pravém dolním rohu vytváří jemnější malbu stromu, čímž nanačuje krajinu. Olej na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 28 x 28 cm, rozměry díla 27 x 27 cm. Signatura nečitelná.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč