(24545)
Příjemný akvarel s námětem krajiny s chaloupkami uprostřed. Technika kavarelu je zde v popředí, umělkyně vytváří příjemně syté, rozpité plochy, které prolíná a vzájemně se tak míchají i odstíny krajiny. V díle tak vzniká určitá měkkost. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 40 x 40 cm, rozměry díla 23 x 23 cm. Signováno vpravo dole "Ondrová".
Vyvolávací cena
500 Kč