Odvárka Jan V rozpité krajině

(24247)

Klasické dílo od Jana Odvárky. Za pomocí techniky akvarelu dokáže vystihnout zimní krajinu, ve které začíná pomalu tát sníh a mění se v kaluže. Právě rozpité plochy perfektně vystihují podobu a atmosféru pozdně zimních dnů, kdy sníh mizí a objevuje se krajina, která byla doposud schovaná. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 52,5 x 50,5 cm, rozměry díla 33 x 30 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

5 500 Kč