Odvárka Jan U rybíka

(24250)

Obraz od Jana Odvárky s námětem rybíku v obklopení kopcovité krajiny. Umělcova paleta je redukovaná na zemité tóny a tmavě modrý odstín nebes i vodní hladiny. Vytváří velmi jemné plochy, které působí měkce a krajina v jeho podání vyznívá přívětivě, poeticky. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 48 x 37,5 cm, rozměry díla 34 x 23 cm. Signováno vpravo dole "Odvárka".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 500 Kč