Odvárka Jan Cesta k Javorku

(24251)

Pěkné dílo od autora Jana Odvárky. V čistě zemitých tónech umělec vystihuje brzkou jarní krajinu, mokré cesty lemuje sníh a krajina tiše existuje, stále uložená ke spánku. Autor nechává plochy rozpíjet, prolínat, místy je protne linkou, či skvrnami. Akvarel na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 52,5 x 43 cm, rozměry díla 36 x 27 cm. Signováno vpravo dole "odvárka".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

6 500 Kč