Odvárka Jan Cesta domů

(24499)

Klasický obraz od Jana Odvárky. V díle maximálně těží k techniky akvarelu, vytváří rozpitou, rozblácenou krajinu na pomezí ročních období, v krajině se tyčí několik holých stromů a jeden domek. Po cestě prochází pár postav. Akvarel na papíře, rámováno, pod sklem, rozměry s rámem 47 x 38 cm, rozměry díla 28 x 19 cm. Signováno ve spodní pravé části "Odvárka".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 500 Kč