(24499)
Klasický obraz od Jana Odvárky. V díle maximálně těží k techniky akvarelu, vytváří rozpitou, rozblácenou krajinu na pomezí ročních období, v krajině se tyčí několik holých stromů a jeden domek. Po cestě prochází pár postav. Akvarel na papíře, rámováno, pod sklem, rozměry s rámem 47 x 38 cm, rozměry díla 28 x 19 cm. Signováno ve spodní pravé části "Odvárka".
Vyvolávací cena
2 500 Kč