Odpoledne v zahradě

(19388)

Kresba vyobrazuje mladého muže v zahradě se psem po boku a s dívkou usazenou ve stínu v pozadí. Mladík hraje hru s míčem. Olej na desce, zarámováno ve zdobeném dřevěném rámu. Rám je na horních rozích poškozen a patinován zlatou barvou. Rozměry malby jsou 31 cm na výšku x 23 cm na šířku. Rozměry s rámem jsou 49 cm na výšku x 40,5 cm na šířku. Signováno v pravém dolním rohu viz. foto

Vyvolávací cena

12 000 Kč