Ochrymčuk Leonid Pocta lékaři

(20523)

Dílo od autora Ochrymčuka. Většinu malby vyplňuje bílá barva v tenkých vrstvách, která byla nanášena chaotickými, energickými tahy štětcem. Díky lehké transparentnosti barvy v díle vzniká hloubka a vystupuje tmavý podklad. Námět je prostý, v centru se nachází stolek s mikroskopem, který jako by promítal na plochu stolu buněčný útvar. Ochrymčuk zasahuje do malby vyškrabáváním či vrstvením barvy. Olej na sololitu, rozměry s rámem 85 x 69 cm, rozměry díla 71 x 54 cm. Signováno vpravo dole "L. Ochrymčuk".

Vyvolávací cena

2 000 Kč