Na rozbouřeném moři

(22483)

Dramatické vyobrazení jedné malé loďky, lapené mezi vlnami rozbouřeného živlu. Obraz se vyznačuje těžkými tmavými tóny a lehce ponurou atmosférou. Autor skvěle zachycuje drobný lidský výtvor, se kterým si voda pohráva lehce, jako se stéblem trávy. Olej na plátně. Nezaskleno, zarámováno do těžkého, masivního dřevěného rámu, zdobeného vyřezávanými florálními vzory, se zlatou patinou. Rozměry malby jsou 59 x 37 cm. Celkové rozměry s rámem jsou 89 x 67 cm. Nesignováno. Rám má na pár místech ze zadní strany lehké škrábance, jinak ve skvělém stavu.

Vyvolávací cena

9 000 Kč