Moři vstříc

(24342)

Dílo vyobrazující několik rybářských lodí, které vyplouvají na širé moře z bezpečí přístavu. Malba od autora jménem M. Drulman. Malíř skvěle zachycuje detaily vln a měkké světlo ranního slunce. Olej na plátně, podlepené na kartonu. Zarámováno do masivního zdobeného rámu se zlatou patinou. Rozměry díla jsou 98 x 49 cm, rozměry s rámem jsou 119 x 69 cm. Signováno v pravém dolním rohu M. Drulman.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

4 000 Kč