Maran S. G. Salome

(23437)

Skvělá malba s námětem Salome, která tančí v šapitó a na zemi leží hlava Jana Křitele. Dílo je velmi dynamické, Salomé je na obraze zastavena v divokém tanci a veškerá malba pozadí je v náznaku, centrem díla se stává useknutá hlava obklopena září. Olej na sololitu, rozměry s rámem 70 x 59 cm, rozměry díla 64 x 53 cm. Místy je patrná krakelace na povrchu malby. Signováno vpravo dole "S. G. Maran".

Vyvolávací cena

2 500 Kč