Machek Antonín Čechy! Čechy, ať slove!

(21763)

Dílo z cyklu Dějiny české v obrazích, vydané roku 1820 malířem Antonínem Machkem. Litografie na papíře, paspartováno v burgundské červené,pod sklem, zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rozměry grafického listu jsou 40 x 31 cm. Celkové rozměry jsou 56 x 47 cm. Signatura se nachází na levé straně dole Comp. U. gez. v. Machek. Rám je lehce poškrábaný nahoře uprostřed.

Vyvolávací cena

1 700 Kč