Lukášek Alois Náves ve Věstíně

(24508)

Příjemný obraz podlouhého formátu od Aloise Lukáška. Umělec volí široké tahy štetce, které působí tak, že je klade na plátno energicky, vytváří výjev s pohledem na náves, jejíž prostředkem vede růžově zbarvená cestička. Obraz rámují dva stromy, které zdobí okrová koruna. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 84 x 49 cm, rozměry díla 68 x 34 cm. Signováno vpravo dole "Lukášek". Vzadu autorský štítek.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

2 500 Kč