(24509)
Skvělá krajina od Aloise Lukáška provedena prostřednictvím hrubé, strukturální malby. Dílo působí z větší části tvořeno vodorovnými tahy, čímž autor dokonale a nápaditě zachycuje horizont. Neztrácí čas detaily, vytváří obraz fragmentu krajiny a její atmosféry. Olej na sololitu?, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 81 x 46 cm, rozměry díla 68 x 33 cm. Signováno vpravo dole "Lukášek".
Vyvolávací cena
900 Kč