Kratochvila Stanislav O růži

(24520)

Drobné dílo s námětem figury, která drží růži. Malba je silně strukturální, umělec vytváří hrubou strukturou základní obrysy a tvary, které dobarvuje a halí do zemitých tónů. Rudá růže vyniká z celého díla nejvíce, dílo nese nostalgickouatmosféru. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 42 x 31 cm, rozměry díla 36 x 25 cm. Signováno vpravo dole "Kratochvíla".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč