(24503)
Dílo od Stanislava Kratochvíly s názvem Nemocný. Umělec jednoduchým způsobem ztvárňuje námět nemocného dítěte a pečující matky, prostor je jednoduše zvárněný a mísí se v něm bezmoc i naděje, roh halí temnota, ale zvenku pronikají do místnosti paprsky měsíčního svitu. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 50 x 50 cm, rozměry díla 28 x 28 cm. Vzadu autorský štítek.
Vyvolávací cena
800 Kč