Kratochvila Stanislav Nemocný

(24503)

Dílo od Stanislava Kratochvíly s názvem Nemocný. Umělec jednoduchým způsobem ztvárňuje námět nemocného dítěte a pečující matky, prostor je jednoduše zvárněný a mísí se v něm bezmoc i naděje, roh halí temnota, ale zvenku pronikají do místnosti paprsky měsíčního svitu. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 50 x 50 cm, rozměry díla 28 x 28 cm. Vzadu autorský štítek.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

800 Kč