Kratochvila Stanislav Klášterní knihovna

(24506)

Dílo od Stanislava Kratochvíly s námětem klášterní knihovny. Umělec pojímá obraz jako malbu v kombinaci s koláží, malbou vytváří prostor knihovny s písařem, doplněné o fragmenty z knih a starých spisů. Z centra obrazu vychází zelená zář. Kombinovaná technika na plátně, rámováno, rozměry s rámem 68 x 59 cm, rozměry díla 59 x 48 cm. Signováno vpravo dole "S. Kratochvíla". Vzadu autorský štítek, rok 2006.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

800 Kč