(24356)
Dílo s romantickou atmosférou od holandského malíře jménem Everhardus Koster. Malíř zachycuje pohled z pláže směrem na otevřené moře s dramatickým západem slunce, který sledují tři osoby. Olej na plátně, zarámováno do dřevěného rámu zlaté barvy. Rozměry malby jsou 64 x 41 cm. Rozměry s rámem jsou 84 x 62 cm. Nesignováno. Jméno autora je uvedeno na kovovém štítku, který je připevněn k rámu. V barvě se nachází jemné praskliny, na dvou místech je barva vydrolená. Uprostřed u přední plachetnice je plátno protlačené/protrhlé cca 1 x 2 cm viz foto.
Vyvolávací cena
10 000 Kč