(24339)
Skvělá malba od nizozemského autora Kostera. Pro autora byly typické náměty s vodními hladinami, umělec vytváří realistický výjev, ve kterém se soustředí na hru světla, stínů a odrazů. Tři loďky na hladině doplňuje trojice lidí, kteří z břehu sledují zapadající slunce a odplouvající lodě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 83 x 63 cm, rozměry díla 63 x 42 cm. Uprostřed obrazu autorský štítek "E. Koster (1817 - 1892). Lokální poškození viz foto.
Vyvolávací cena
5 500 Kč