(24524)
Dílo od Kristiana Kodeta s andělským motivem. Umělec vytváří dvě těla spojená v jedno, v jednoduchých linkách buduje tělo a křídla, které pokrývá jemnými šrafurami. Místy se linka zdvojuje, v těchto místech vznikají sytější linky, jinak nechává kresbu vyznít v jednoduchosti a jemnosti. Perokresba na papíře, rámováno pod sklem, rozměry s rámem 49 x 44 cm, rozměry díla 30 x 25 cm. Signováno dole uprostřed "Kristian Kodet".
Vyvolávací cena
2 000 Kč