Kamenický Jiří Josef Štěrkaři

(23861)

Pěkná malba podlouhlého formátu s námětem dvou mužů, kteří pracují v přírodě. Jeden z mužů drží v ruce kladivo a druhý se sklání a pracuje nad pařezem. Zajímavá jsou na malbě čistá místa bez barvy, malba působí nedokončeným dojmem, autor pracuje s podkladem jako s barevnou plochou. Díky prosvítání plátna je malba tlumená. Olej na plátně, rozměry s rámem 69 x 44 cm, rozměry díla 54 x 30 cm. Signováno vpravo dole "J. Kamenický", vzadu autorský štítek s infomacemi o autorovi, názvem, technikou a rozměrem obrazu.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč