Kadula Josef Žena v baretu

(24354)

Zdařilá malba od autora Josefa Kaduly. V čisté formě vytváří jednoduchý portrét ženy v baretu, vše je laděno do tmavě růžových a šedých odstínů. Krásným momentem se stává zář na tváři ženy, která celé dílo rozjasňuje. Kombinace růžových, šedých a zelených odstínů působí skvěle. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 53,5 x 36 cm, signováno vlevo nahoře "Josef Kadula 63".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 000 Kč