Kadula Josef Léto v Mlečicích

(24357)

Malba od autora Josefa Kaduly geometrického charakteru. Autor vytváří námět, který působí silně abstraktně, motiv lze nahlížet jako pohled na architekturu, za kterou se rozprostírá hladina moře, či vkládat jiné, vlastní obsahy, které v díle vytváří nové roviny. Olej na papíře, paspartováno, rozměry s paspartou 73 x 60 cm, rozměry díla 62 x 45 cm. Pasparta se rozpadá, je nutné přerámování.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč