Jiřincová Ludmila Akt víly

(24519)

Grafika od Ludmily Jiřincové s námětem aktu ženy. Žena má zavřené oči a dlouhé vlnité vlasy lemují celé její tělo.Zdá se, že žena je přikryta drapérií či ponořená ve vodě, celý výjev působí snovým dojmem a je provedený velmi jemným zrnem, které skýtá litografie. Litografie na papíře, paspartováno pod sklem, rozměry s paspartou 48 x 38 cm, rozměry díla 22 x 14 cm. Signováno vpravo dole "L. Jiřincová 43".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

500 Kč