Jelínek Cína František Zasněžená krajina

(18207)

Obraz od českého malíře - krajináře Františka Jelínka Cíny. Krásné dílo, na kterém protichůdně působí melancholicky zasněžená tichá krajina se solitérním stromem ve střední části, a obloha hrající barvami červánků. Rozměry 34 x 24 cm, s rámem 47 x 37 cm. Olej na plátně pod sklem. Signováno v pravém dolním rohu Cína Jelínek 74.

Vyvolávací cena

5 000 Kč