Hofman Karel Konec hodů

(24340)

Dílo od malíře zaměřujícího se na krajinomalbu a valašské tradice- Karla Hofmana. Autor ve svém typickém stylu zachycuje zasněžnou scenerii s muzikanty v teplém tradičním oděvu a další osoby na náměstí. Jedná se o kopii- starý tisk na papíře, originál je litografie na papíře. Zarámováno do původního rámu. Rozměry díla jsou 62 x 65 cm. Rozměry s rámem jsou 76 x 78 cm. Nesignováno.

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč