(24387)
Pěkný obraz s námětem muže s dýmkou. Muž je oděný v kabátu a na hlavě má klobouk s peřím, kolem krku má červený šátek. Detail jelena na dýmce naznačuje, že je to myslivec. Malba je realisticky zpracovaná, hlavním cílem je věrně zachytit portrétovaného. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 54 x 43 cm, rozměry díla 39 x 28 cm. Signováno vpravo dole "A. Heine".
Vyvolávací cena
1 500 Kč