Heine Adalbert Myslivec s fajfkou

(24387)

Pěkný obraz s námětem muže s dýmkou. Muž je oděný v kabátu a na hlavě má klobouk s peřím, kolem krku má červený šátek. Detail jelena na dýmce naznačuje, že je to myslivec. Malba je realisticky zpracovaná, hlavním cílem je věrně zachytit portrétovaného. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 54 x 43 cm, rozměry díla 39 x 28 cm. Signováno vpravo dole "A. Heine".

Předmět je vystaven v naší pobočce: Galerie Graciano - Veselá 39, Brno, 602 00.

Vyvolávací cena

1 500 Kč